субота, 17 серпня 2024 р.

"Баєр" вперше завоював Суперкубок Німеччини

Баєр після результативної нічиєї в основний час обіграв Штутгарт по пенальті та завоював Суперкубок Німеччини.
Поєдинок видався насиченим. Вже в дебюті суперники обмінялися м’ячами – на гол Віктора Боніфейса Шваби швидко відповіли влучним ударом Енцо Мійо. Ближче до кінця тайму чемпіони Німеччини залишились у меншості – пряму червону картку отримав новачок Фармацевтів, вінгер Мартен Тер’є.
У другому таймі Штутгарт, здавалося, дотиснув суперника. Гол зробили гравці, які щойно з’явилися на полі – Франс Кратціг і Деніз Ундав. Однак Баєр знайшов у собі сили відігратися. Зробила це команда Хабі Алонсо у фірмовому стилі, під завісу основного часу – рятівний удар на рахунку Патріка Шика.
Відразу після цього була серія пенальті, і в ній гравці Баєра діяли краще. Кратціг і Сілас свої спроби не реалізували, і в результаті леверкузенський клуб здобув перемогу з рахунком 4:3.
Футбол: "Баєр" вперше завоював Суперкубок Німеччини

Немає коментарів:

Дописати коментар

Відбудеться засідання Ради ветеранів

20 вересня (пʼятниця) о 12:00 відбудеться засідання Ради ветеранів Тернопільської області. Порядок денний: 1. Звіт про пророблену роботу 2. ...