середа, 17 серпня 2022 р.

Дім ветерана відновлює свою роботу

26 серпня о 13:00 у «Домі ветерана» відбудеться відкриття громадського простору «Плюс плюс ++» для ветеранів та близьких всіх тих, хто зараз захищає Україну. Проєкт реалізовується у рамках партнерської програми Veteran Hub «Плюс Плюс ++».

На події команди «Дому ветерана» та Ветеран Хабу презентують формат проєкту та можливості, які він відкриє тернопільській громаді.
Тернопіль сьогодні: Дім ветерана відновлює свою роботу:   

Немає коментарів:

Дописати коментар

У Львові завершився тур фільму про Кирила Осьмака..

Радянська окупаційна система десятиліттями працювала на тотальне викреслення з пам'яті імен людей, які віддавали усе на фундамент україн...